Köşe Takımı Tasarımı - 3006

Her yıl koleksiyonlarımıza eklenen yüzlerce yeni tasarımlar ile ürün yelpazemizi sürekli genişletiyoruz

İstanbul Koltuk olarak size her konuda yardımcı olabilecek tecrübeli  ve mobilya konusunda uzman müşteri temsilcilerimiz ile güvenli ve keyifli bir alışveriş imkanı sunuyoruz

Müşterilerimize imalattan halka aracısız satış imkanı sunan İstanbul Koltuk'ta evinize özel tasarım köşe takımları da hazırlamaktayız.  İstanbul’un tüm bölgelerine ücretsiz nakliye hizmetimiz vardır. Ayrıca ücretsiz kurulum ve montaj hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Evinize özel mobilya modellerimizde ücretsiz keşif, İstanbul için ücretsiz nakliye ve ücretsiz montaj hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

ModelAres
Tasarım Yıl2023
Materyal

KOLTUK, AHŞAP, KAPLAMA

Satış LinkiAres-3006

SON TREND KÖŞE TAKIMI TASARIMI UYGULAMALARI

ÜCRETSİZ NAKLİYE VE MONTAJ

Tüm köşe takımlarımızı İstanbul’un tüm bölgelerine ücretsiz nakliye hizmetimiz vardır. Ücretsiz kurulum ve montaj hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

GARANTİ

Tüm ürünlerimizde 2 (iki) yıl bakım ve yedek parça garantisi mevcut olup, destek talepleriniz için lütfen destek formu aracılığı ile iletişime geçiniz.

BAKIM VE TEMİZLİK

Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız